Гуртки та секції

Гуртки та секції
Створено: 17.11.2017Оновлено: 24.11.2017

В нашому закладі у 2017/2018 навчальному році працюють наступні гуртки:

  • Бісероплетіння (для 5-7 класів) – четвер 14:00-15:20 Романко І.В.;
  • Патріот (для 8-11 класів) – середа 13:88-15:30 Попляс Л.О.;
  • Драматичний (для 5-7 класів) – вівторок, четвер 11:00-13:00 Назаренко І.В.;
  • Театральний (для 1-4 класів)–  13:55-14:40, середа 10:10-11:05, четвер 13:55-14:40 Могіленко Н.В.;
  • Вокальний (для 5-7 класів) – понеділок 14:45-15:30 Леськів І.М.;
  • Німецька мова (для 9-х класів)– середа 12:05-12:50, четвер 14:45-15:30 Приходько М.С.;
  • Музейна справа (для 8-10 класів) – вівторок 13:55-17:10 Чистякова Т.В.;
  • Туристичний (для 9-11 класів) – середа 13:55-15:30 Грабарчук Т.М.;
  • Хореографічний (для 11 класів) - п'ятниця 14:45-15:30 Ляшук К.П.;
  • Теніс (Чарлідінг) (для 7- класів) – вівторок 15:35-16:20 Савєльєва І.Г.;
  • Баскетбол (для 9-11 класів) – четвер, п'ятниця 14:45-15:30 Маковський В.В.;
  • Футбол (для 4-5 класів) – понеділок 15:35-16:20, четвер  14:45-15:30 Богдан Т.І.;
  • Волейбол (для 5-х класів) – понеділок, середа 14:45-15:30 Забавська Н.В.

Розклад гуртків на І-й семестр 2017/2018 навчального року

Також на базі закладу працюють гуртки від БЦПР:

  • Театральний – вівторок 12:05-13645, четвер 13:00-14:40 бурлака Р.Ю.;
  • Вишиванка – понеділок 09:-11:45, п'ятниця 09:15-11:45 Федірко С.С.;
  • Рукоділля «Умілі ручки» - понеділок, середа, п'ятниця, субота 14:00-16:00 Ляшко К.В.;
  • Хореографічний «Легран-данс» - четвер, п'ятниця 18:00-20:00, суббота 10:00-12:00 Московченко А.В.;

Графік занять гуртків Бучанського центру позашкільної роботи

Спортивні секції від Бучанської ДЮСШа на базі нашого закладу:

  • Волейбол (дівчата 2006-2008 р.н.) – четвер 16:25-18:55, субота 15:20-16:50, неділя 13:20-14:50 Чмут І.М.;
  • Волейбол ( 2002-2005 р.н.) – середа 18:05, четвер 19:00-21:15, п'ятниця 18:05-20:20, суббота 17:00-19:15, неділя 14:55-17:10 Чмут І.М.;
  • Волейбол (хлопці 2005-2008 р.н.) понеділок 18:05-20:20, суббота 13:00-15:15 Пугач Л.М.
  • Настільний теніс  (2010-2011 р.н.)– середа 13:00-14:30, субота, неділя 10:00-11:30 Носенко І.М.
  • Настільний теніс  (2007-2009  р.н.)– середа 14:35-16:05, субота, неділя 11:35-113:05  Носенко І.М.

Розклад занять спортивних секцій Бучанської ДЮСШ

© Усі права захищено. Буча 2012-2019